Recenzje
pompach ciepła STIEBEL ELTRON. pompach ciepła STIEBEL ELTRON
zabrudzenia fotowoltaiki. zabrudzenia fotowoltaiki
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki

Wyszukaj stronę        

Sztuki walki


Akcesoria do Sztuk Walki Orient

Akcesoria do Sztuk Walki  Orient
Sklep internetowy ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do sztuk i sportów walki. Szeroki asortyment ochraniaczy renomowanych firm, odzieży sportowej (doboki, karategi, judogi, spodnie, spodenki, koszulki, bluzy), sprzętu (worki, gruszki, tarcze, łapy, packi) i akcesoriów (gadżety, breloki, figurki, statuetki, pamiątki, feng shui).
http://www.orient-mma.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Blackbelt - akcesoria do sztuk walki

Blackbelt - akcesoria do sztuk walki
Sklep internetowy oferujący wszystko co jest potrzebne osobom trenującym sztuki i sporty walki, poczynając od odzieży i obuwia sportowego, poprzez różnego rodzaju ochraniacze niezbędne do trenowania sportów kontaktowych, sprzęt, broń i akcesoria wykorzystywane podczas treningu, aż po pamiątki i gadżety związane ze sztukami walki. W doborze towaru wykorzystujemy nasze doświadczenie w sztukach walki, ponieważ trenowaliśmy różne ich odmiany przez wiele lat, dzięki czemu potrafimy dokonać wyboru najodpowiedniejszych produktów z dostępnych na rynku.
http://www.blackbelt.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub Sztuk Walki SIDEKICK

Klub Sztuk Walki SIDEKICK
Strona warszawskiego Klubu Sztuk Walki SIDEKICK, oferującego zajęcia z kick-boxingu z elementami muay thai – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich: kobiety i mężczyzn; dzieci, młodzież i dorosłych; pragnących trenować rekreacyjnie i chcących osiągać sukcesy w zawodach sportowych; początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zajęcia z walki sportowej (semi contact, light contact, full contact, low kick, muay thai, pointfighting) i samoobrony.
http://www.sidekick.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Tai Chi w Gdyni

Szkoła Tai Chi w Gdyni
Szkoła Tai Chi w Gdyni - zapraszamy na zajęcia. Tai chi - chińska medytacja w ruchu staje się w Europie coraz bardziej popularna. Ludzie zainteresowani Tai Chi pytają często o jej oddziaływanie na stan zdrowia. Otóż dla osób pragnących opanować Tai Chi nie ma żadnego ograniczenia wieku, gdyż wszystkie wolne i harmonijne ruchy można ćwiczyć bez specjalnego fizycznego obciążenia. Nie ma również żadnych przeciwskazań lekarskich, nawet w przypadku takich chorób jak rak czy arterioskleroza. Wręcz przeciwnie: Tai Chi sprawdza się jako rodzaj leczniczej gimnastyki oraz ćwiczeń profilaktycznych, przeznaczonych zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku.
http://www.chentaiji.orangespace.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008