Recenzje
https://aktinet.pl/czy-plectranthus-mona-lavender-moze-byc-uprawiany-w-pelnym-sloncu/. Czy Plectranthus Mona Lavender może być uprawiany w pełnym słońcu?
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach (884) . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
https://doszwecji.pl/sztokholm-metro/. Metro w Sztokholmie

Wyszukaj stronę        

Sztuki walki


Akcesoria do Sztuk Walki Orient

Akcesoria do Sztuk Walki  Orient
Sklep internetowy ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do sztuk i sportów walki. Szeroki asortyment ochraniaczy renomowanych firm, odzieży sportowej (doboki, karategi, judogi, spodnie, spodenki, koszulki, bluzy), sprzętu (worki, gruszki, tarcze, łapy, packi) i akcesoriów (gadżety, breloki, figurki, statuetki, pamiątki, feng shui).
http://www.orient-mma.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Blackbelt - akcesoria do sztuk walki

Blackbelt - akcesoria do sztuk walki
Sklep internetowy oferujący wszystko co jest potrzebne osobom trenującym sztuki i sporty walki, poczynając od odzieży i obuwia sportowego, poprzez różnego rodzaju ochraniacze niezbędne do trenowania sportów kontaktowych, sprzęt, broń i akcesoria wykorzystywane podczas treningu, aż po pamiątki i gadżety związane ze sztukami walki. W doborze towaru wykorzystujemy nasze doświadczenie w sztukach walki, ponieważ trenowaliśmy różne ich odmiany przez wiele lat, dzięki czemu potrafimy dokonać wyboru najodpowiedniejszych produktów z dostępnych na rynku.
http://www.blackbelt.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub Sztuk Walki SIDEKICK

Klub Sztuk Walki SIDEKICK
Strona warszawskiego Klubu Sztuk Walki SIDEKICK, oferującego zajęcia z kick-boxingu z elementami muay thai – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich: kobiety i mężczyzn; dzieci, młodzież i dorosłych; pragnących trenować rekreacyjnie i chcących osiągać sukcesy w zawodach sportowych; początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zajęcia z walki sportowej (semi contact, light contact, full contact, low kick, muay thai, pointfighting) i samoobrony.
http://www.sidekick.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła Tai Chi w Gdyni

Szkoła Tai Chi w Gdyni
Szkoła Tai Chi w Gdyni - zapraszamy na zajęcia. Tai chi - chińska medytacja w ruchu staje się w Europie coraz bardziej popularna. Ludzie zainteresowani Tai Chi pytają często o jej oddziaływanie na stan zdrowia. Otóż dla osób pragnących opanować Tai Chi nie ma żadnego ograniczenia wieku, gdyż wszystkie wolne i harmonijne ruchy można ćwiczyć bez specjalnego fizycznego obciążenia. Nie ma również żadnych przeciwskazań lekarskich, nawet w przypadku takich chorób jak rak czy arterioskleroza. Wręcz przeciwnie: Tai Chi sprawdza się jako rodzaj leczniczej gimnastyki oraz ćwiczeń profilaktycznych, przeznaczonych zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku.
http://www.chentaiji.orangespace.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008