Recenzje
Czyszczenie paneli słonecznych. Czyszczenie paneli słonecznych (273)
Zioła na zaparcia. Jakie ¶rodki na zaparcia?
urz±dzenia do mycia okien. urz±dzenia do mycia okien (989)

Wyszukaj stronê        

Fitness


Konwencja Fitness w Zgierzu

Konwencja Fitness w Zgierzu
KaĆŒdego roku w Zgierzu (koƂo Ɓodzi) odbywa się Konwencja Fitness, ktĂłrej organizatorem jest Stacja Nowa Gdynia, a patronatem IFAA.Dla miƂoƛnikĂłw sportu to wspaniaƂa okazja na to, aby spotkać się z najlepszymi instruktorami ze Polski i Europy. Serdecznie zapraszamy!
http://nowa-gdynia.pl
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

http://promixx.com.pl/

http://promixx.com.pl/
PROMiXX to solidny i niezwykly shaker, ktory sprawi, ze Twoj koktajl odzywczy bedzie dobrze wymieszany. Uciazliwe mieszanie szejkow moze odejsc w niepamiec! PROMiXX to mixer do suplementow to powiedzenie STOP niesmacznym grudkom czy zlej konsystencji. Z uzyciem naszego Shakera mozesz przygotowac inne dania takie jak: koktajle warzywne, nalesniki lub pokarm dla niemowlaka.
http://promixx.com.pl/
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

ObsƂuga szkoƂy taƄca

ObsƂuga szkoƂy taƄca
Fitnet Sp. z o. o. to firma z dwudziestoletnim doƛwiadczeniem tworząca oprogramowanie dla obiektĂłw rekreacyjno-sportowych. Dzięki naszym staraniom stworzyliƛmy produkty, ktĂłre pomagają naszym klientom kompleksowo zarządzać klubami tenisowymi, fitness, siƂowniami, szkoƂami taƄca oraz studiami treningu personalnego. Serdecznie zapraszamy rĂłwnieĆŒ do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą basenĂłw, AquaparkĂłw.
http://www.fitnet.pl
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

SiƂownia i Fitness GdaƄsk

SiƂownia i Fitness GdaƄsk
Luksusowa sala siƂowa w GdaƄsku dla najgorliwiej postulujących trenujących. Klub siƂowy wyekwipowany jest w ponadprzeciętnej klasy przyrządy do wyciskania. Doƛwiadczeni pomocnicy czuwają nad zapaƂem ćwiczących. PrzybądĆșĆŒe do nas a będziesz zadowolony z tego kluby w gminie GdaƄsk. Z wyjątkiem siƂki oferujemy dodatkowo ćwiczenia wieloosobowe – fitness, np: joga plus zajęcia zdolnoƛci walki np.: capoeira. UkoƄczywszy plan na siƂowni sugerujemy zrealizować na przykƂad: rehabilitacja w klubie w GdaƄsku. Ta siƂka jest zaopatrzona w boisko do zabawy w squash. Przyjmujemy bonifikaty Benefit Systems
http://www.cityfitness.gda.pl
Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróæ 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008