Recenzje
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

Sportowcy


Odżywki dla sportowców

Odżywki dla sportowców
ActivLab to linia suplementów i odżywek dla osób, które prowadzą aktywny tryb. Odpowiednia zarówno dla sportowców, jak również ludzi pragnących zadbać o swoją formę fizyczną, witalność i urodę, zapewnia jakość i efekt na bardzo wysokim poziomie. Importujemy surowce z najlepszych światowych laboratoriów, a nasze długoletnie doświadczenie w branży i specjalistyczna kadra umożliwia nam rywalizować z najlepszymi tego rodzaju produktami. Zapraszamy uprzejmie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także do wzięcia udziału w konkursie ActivScore. Wystarczy wykazać się wiedzą sportową a także najszybciej odpowiedzieć na pytania. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród.
http://www.activscore.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka jazdy konnej

Nauka jazdy konnej
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin powstał w 2005 roku. Prowadzi go pani Brygida Gawryszewska razem z rodziną. Dzięki zaangażowaniu i pasji udało im się stworzyć komfortowe i bezpieczne warunki treningowe dla jeźdźców i koni.Klub jest otwarty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących.Na treningach panuje ciepła i przyjazna atmosfera. Klub ma bardzo dogodną lokalizację - zaledwie 15 minut drogi od Łomianek (około kilometra od trasy E7 na Gdańsk).
http://www.skjpoczernin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kręgle, mecze i flipery w Gdańsku

Kręgle, mecze i flipery w Gdańsku
Kręgielnia Star Bowling to przestrzeń świetnej zabawy dla całej rodziny lub ekipy znajomych. Super pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu. Dobra przyjemność połączona z odrobiną ruchu. Znajdziecie u nas cztery tory do gry w bowling z efektem moonlight. Rywalizacja z znajomymi da ci pewność najlepszej zabawy! Punkty pokazywane są elektronicznie. Klimat dopełnia relaksujące światło i przyjemna muzyka. Star Bowling to również strefa do gry w bilard dla graczy zaawansowanych i nie tylko. Mamy dostępny 9-stopowy stół do gry w bilard oraz zawodowe akcesoria do gry. Można zamówić stół na godzinę lub na całą uroczystość.
http://starbowling.gda.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008