Recenzje
https://aktinet.pl/czy-kwarta-i-litr-to-to-samo/. Czy kwarta i litr to to samo?
https://aktinet.pl/kiedy-probka-cieczy-ulega-zamrozeniu/. Kiedy próbka cieczy ulega zamrożeniu?
Profesjonalne usługi remontowe Poznań. Profesjonalne usługi remontowe Poznań (896)

Wyszukaj stronę        

Żeglarstwo, Wędkarstwo


Echosonda GPS - Twój sklep w sieci

Echosonda GPS - Twój sklep w sieci
Wyspecjalizowana Sprzedaż Urządzeń elektronicznych nie tylko dla wędkarzy i żeglarzy.Najwyższej klasy sprzęt nawigacyjny - począwszy od echosond, GPS-ów i ploterów map aż do wskaźników zegarowych i radarów oraz oprzyrządowania do pracy w sieci. Jeśli uprawiasz kajakarstwo wspinaczkę turystykę pieszą lub rowerową ręczne gps-y Lowranca wprowadzą nową jakość do uprawianej przez ciebie pasji.
http://www.kartel.biz
Zgłoś nie działający link/spam

Popularny wędkarski fanpage

Popularny wędkarski fanpage
Wędkarstwo Moja Pasja to fanpage, strona, blog oraz forum dla pasjonatów wędkarstwa. Znajdziesz tam wiele cennych informacji, porad, ciekawostek na temat tego fascynującego hobby! https://www.facebook.com/wedkarstwoMP?fref=ts
http://www.wedkarstwomojapasja.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Wędkarstwo Morskie Władysławowo

Wędkarstwo Morskie Władysławowo
Wędkarstwo morskie w okolicach Władysławowa to niesamowita przygoda i doskonała zabawa. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników polskiego morza na rejsy jednodniowe oraz połowy dalekomorskie. Doświadczona załoga „Mistral” zapewni Państwu niezwykle atrakcyjną wyprawę, udane połowy dorszy na najlepszych łowiskach i doskonałą atmosferę podczas rejsu, jednocześnie zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jest to doskonały sposób na przeżycie morskiej przygody i zmagania z głębinową rybą jaką jest dorsz. Czy z brzegu, czy z mola, jak i nawet z przybrzeżnej łodzi dorsza nie złowimy. Jedynie wędkarstwo na głębokiej wodzie gwarantuje skuteczny połów drapieżnego i smacznego dorsza.
http://www.wedkarstwo-mistral-wla.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Trasa spływu

Trasa spływu
Firma Kajakmania powstała dzięki pasji jej założycieli do organizowania spływów kajakowych i brania w nich udziału. Każdy miłośnik bliskiego kontaktu z naturą zaopatrzy się tu w potrzebny sprzęt i wybierze odpowiedni dla swoich potrzeb kajak, który będzie mógł zarówno kupić, jak i wypożyczyć. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw wszelkiego typu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
http://www.kajakmania.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008