Recenzje
Pomoc w pisaniu prac magisterskich. Pomoc w pisaniu prac magisterskich (724)
pisanie prac inżynierskich. pisanie prac inżynierskich (594)
pisanie prac na zamówienie. pisanie prac na zamówienie (154)

Wyszukaj stronę        

Wycieczki zagraniczne


Informacje o Egipcie

Informacje o Egipcie
Planujesz wakacje i rozważasz wyjazd do Egiptu? Odwiedź serwis egipt.last-minute24.pl i przekonaj się, że to idealny przewodnik po Egipcie dla Ciebie. W jednym miejscu przeczytasz o tym, co warto zapakować do walizki planując urlop pod piramidami, jaka waluta obowiązuje w Egipcie i o czym trzeba wiedzieć w zakresie prawa, zwyczajów oraz świąt.
http://egipt.last-minute24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Promocje biletów lotniczych

Promocje biletów lotniczych
Przygotowaliśmy dla Ciebie system rezerwacji online, dzięki któremu szybko i po promocyjnej cenie zdobędziesz bilety lotnicze na rejsy liniami z całego świata. Możesz za naszym pośrednictwem rezerwować również noclegi w całej Polsce w ofercie znajdziesz hotele, motele, ośrodki spa, a także inne placówki. Szerokie możliwości wyboru zadowolą zarówno osoby o nieograniczonym budżecie, jak i tych pasażerów, którzy dysponują o wiele skromniejszymi środkami.
http://www.bilety.rezerwuj.org/promocje.html
Zgłoś nie działający link/spam

Promy Do Francji

Promy Do Francji
Promy Francja DFDS Seaways (Norfolkline) oferuje tanie, z możliwością dokonywania zmian w rezerwacji, bilety na szybki prom Dunkierka (Francją) – Dover (Anglią) przez cały rok.
http://www.norfolkline.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Jerozolima

Jerozolima
Ziemia Święta. Betlejem. Izrael. Etiopia. Tego typu państwa oraz masowe sanktuaria maryjne jesteście w stanie zobaczyć wspólnie z naszym biurem pielgrzymkowym. Zapraszamy turystów z naszego kraju do kupowania pielgrzymek do najdalszych świętych miejsc na świecie. Łącznie z nami odbędziecie fantastyczną podróż do miast otoczonych religijnym kultem i nimbem tajemnicy. Wakacje spędzone na tą modłę to nie tylko wypoczynek i relaks, lecz także sposobność do duchowego oczyszczenia i spokoju naszej duszy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją!
http://pielgrzymki.konsorcjum.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Strona podróżnika Pawła Krzyka

Strona podróżnika Pawła Krzyka
Strona łódzkiego globtrotera, który nazywa siebie nałogowym podróżnikiem. Zamieszcza na stronie reportaże i galerie zdjęć. Oferuje filmy z podróży, oraz prelekcje i spotkania. Podróżuje od kilkunastu lat. Pokazuje ze szczegółami jak podróżował.Na stronie np.: Pitcairn, Wyspa Robinsona Crusoe, Andamany, Lakkadiwy, Wyspa Wielkanocna, Algieria, Indonezja, Wenezuela, Etiopia, Alaska, Papua Nowa Gwinea, Chiny i ponad 100 innych.
http://wedrowkizpawlem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008