Recenzje
Korepetycje z języka polskiego. Korepetycje z języka polskiego (738)
Pomoc w pisaniu prac magisterskich. Pomoc w pisaniu prac magisterskich (336)
pisanie prac inżynierskich. pisanie prac inżynierskich (873)

Wyszukaj stronę        

Turystyka


Turystyka Podlasia, Warmii i Mazur

Turystyka Podlasia, Warmii i Mazur
Projekt „W sercu natury” ma na celu ukazanie zalet krajobrazowych Podlasia oraz Warmii i Mazur. Poprzez te działania tworzone są m.in. reklamy radiowe oraz telewizyjne, publikacje oraz audycje w wybranych mediach, a także zrealizowana będzie kampania bannerowa w Internecie. Oprócz ukazania bogactwa naturalnego tych obszarów, kampania obejmować będzie dodatkowo promocję podmiotów świadczących swoje usługi na tym obszarze.
http://www.wsercunatury.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Noclegi Mazury

Noclegi Mazury
„W sercu natury” - tak nazywa się kampania, której celem jest przedstawienie oraz rekomendowanie najsilniejszej strony województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego, jaką stanowią niewątpliwie atuty przyrodnicze i turystyczne. W ramach realizowanej kampanii wykonywane są działania promocyjne również w mediach tradycyjnych ale również elektronicznych. Realizowane są m.in. spoty radiowe i telewizyjne, materiały prasowe oraz audycje w wyselekcjonowanych mediach, a także zrealizowana będzie kampania w Sieci.
http://www.wsercunatury.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Atrakcje turystyczne Mazur

Atrakcje turystyczne Mazur
Turystyka Polski – jest sektorem cały czas zmieniającym się, tak samo jak i turystyka Podlasia, Warmii i Mazur. Kampania „W sercu natury” dotyczy promocji województwa Podlaskiego i Warmińsko-mazurskiego, a także podmiotów oferujących swoje usługi w tych miejscowościach, np. noclegi Mazury.
http://www.wsercunatury.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pokoje Zakopane

Pokoje Zakopane
Szukasz ciekawego miejsca do odpoczynku? Nigdy nie wiesz gdzie można wybrać się na wakacje? Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanym serwisem, który w swojej ofercie posiada bardzo wiele interesujących miejsc do wypoczynku. Na naszym portalu udostępniona jest specjalna wyszukiwarka, lub też można w wygodny sposób skorzystać z katalogu miejsc. Od teraz nie musisz przeszukać całego internetu, aby znaleźć to co Cię interesuje. Wskocz na nasz serwis i w prosty sposób odszukaj dla siebie najlepsze noclegi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.e-wypoczynek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008