Recenzje
Pisanie prac filozofia. Pisanie prac filozofia (740)
Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice. Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice (536)
Korepetycje z języka polskiego - Katowice. Korepetycje z języka polskiego - Katowice (967)

Wyszukaj stronę        

Turystyka


Elomaps - ciekawe miejsca turystyczne w Polsce

Elomaps - ciekawe miejsca turystyczne w Polsce
Elomaps.com to portal ciekawych miejsc turystycznych w Polsce. Wspólnie z użytkownikami dodajemy do naszej mapy miejsca warte odwiedzenia. Wszelkiego rodzaju atrakcje, zabytki, trochę rozrywki, sportu. Jest też trochę ciekawych miejsc w górach, nad morzem i jeziorami. Zapraszamy po szukania informacji i przeglądania naszej mapy atrakcji.
http://elomaps.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Hotel Karpacz

Hotel Karpacz
Karpacz to ogromnie śliczne miasto położone w województwie dolnośląskim. Co roku odwiedzone jest przez wielu turystów, jacy aspirują choćby zauważyć śliczne Karkonosze. Sporo osób poszukuje również w Karpaczu tanich schronień. Oferujemy Państwu kwatery w Karpaczu po bardzo atrakcyjnych cenach, w dobrych warunkach. Hotel położony jest na początku Karpacza i jest dostatecznie w pobliżu do pozostałych obiektów. Miło zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.nowa-ski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Atrakcje turystyczne Mazur

Atrakcje turystyczne Mazur
Projekt „W sercu natury” ma na celu zaprezentowanie atutów krajobrazowych Podlasia oraz Warmii i Mazur. Dzięki tym działaniom realizowane są m.in. spoty radiowe oraz telewizyjne, notatki prasowe i audycje w odpowiednio wyselekcjonowanych mediach, a także przeprowadzona będzie kampania bannerowa w Sieci. Poza przedstawieniem atutów naturalnych tych terenów, kampania obejmować będzie także promocję podmiotów realizujących swoje usługi w regionie.
http://www.wsercunatury.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nocleg Zgierz

Nocleg Zgierz
Hotel Stacja Nowa Gdynia to wygodny pensjonat położony w okolicy lasu z specjalną infrastrukturą sportową i rekreacyjną, urządzony w brytyjskim klimacie lat dwudziestych. Hotel znajduje się na pograniczu Łodzi i Zgierza. Hotel składa się z 18 pokoi i 1 apartamentu. Jest świetnym miejscem na naradę firmową czy imprezę integracyjną. Dla tych, którzy potrzebują intensywnego wypoczynku, Hotel Stacja Nowa Gdynia proponuje centrum sportowe, kręgle, SPA, Park Wodny oraz doskonałą restaurację Dzika Kaczka. Na obszarze obiektu jest strzeżony parking. Hotel oferuje także bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.
http://www.hotelnowagdynia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008