Recenzje
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja (49) , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale (798) , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia (328) .

Wyszukaj stronę        

Turystyka


Spływ kajakowy Brdą

Spływ kajakowy Brdą
Gry sportowe, spływ kajakowy Brdą, jazda konna czy wędkowanie to tylko kilka atrakcji, które czekają na gości obiektu wczasowego ZIELONY WIATR – Agroturystyka Bory Tucholskie. Personel obiektu realizuje też imprezy integracyjne. Oprócz największej atrakcji, jaką jest spływ kajakowy Brdą, są one ubogacone np. paintballem, wspinaczką po przygotowanej ścianie wspinaczkowej. Dla gości sala konferencyjna na 40 osób oraz możliwość skorzystania z urządzenia multimedialnego. Jeżeli chodzi o Bory Tucholskie noclegi w Zielonym Wietrze chwalą wczasowicze z całej Polski. Zapewniamy całodzienne wyżywienie.
http://www.zielonywiatr.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wyszukiwarka noclegów

Wyszukiwarka noclegów
Portal www.domki-wczasowe.pl należy do międzynaradowej sieci stron internetowych poświęconym noclegom w różnych stronach świata. Na portalu znajdą Państwo wiele ciekawych obiektów, a co najważniejsze: na naszych portalach wynajmują Państwo bezpośrednio o właściciela, bez jakichkolwiek prowizji. Na dzień dzisiejszy w naszym systemie znajduje się ponad 11 000 obiektów, wśród których z pewnością znajdzie się jeden odpowiedni dla Ciebie! Nasz serwis dostępny jest w poszczególnych językach: chińskim, niemieckim, francuzkim, hiszpańskim, włosnik, holenderskim, angielskim, arabskim, rosyjskim i szwedzkim, a od 2012 roku również w języku polskim.
http://www.domki-wczasowe.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Poznaj Borne Sulinowo ze wszystkich stron

Poznaj Borne Sulinowo ze wszystkich stron
Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego co dzieje się na terenie miasta Borne Sulinowo. Dowiesz się o wszystkich spotkaniach organizowanych w gminie Borne Sulinowo. Natomiast dzięki Radiu BORN poczujesz klimat byłego poligonu wojskowego. Każdego roku organizowane są dwa zloty pojazdów militarnych. W 2013 będzie jubileuszowy X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. Turyści, którzy szukają ciszy też znajdą coś dla siebie, ponieważ na terenie naszej gminy znajdują się ogromne połacie lasów, jezior i rzek. Jednym słowem każdy odkryje coś dla siebie.
http://borniak.com
Zgłoś nie działający link/spam

Hostel Nathan

Hostel Nathan
Nocleg Nathan znajduje się w samym głównym punkcie stolicy Polski. Jest to hostel wyjątkowo cenowo dla studentów, które chcą zostawić sobie trochę grosza. Miejsce dobre dla studiujących i osób uczących się, które często jeżdżą lub są na wycieczce. Nathan Hostel oferuje dużo korzyści, pomimo że jest to tanie idea dysponujemy wygodnymi miejscami na noc. Nathans znajduje się w samym centrum stolicy Polski, dlatego niedaleko jest do wielu miejsc kulturowychmiasta. Warto zwiedzać Warszawę, a za nocleg wybrać hostel Nathan Villas
http://www.nathansvillahostel.com/
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008